Kosmonaut Honza Vanili Vavřička v Konstantinových Lázních

Kosmonaut Honza Vanili Vavřička v Konstantinových Lázních

Kosmonaut Honza Vanili Vavřička v Konstantinových Lázních

Moc děkuji lázním Konstantinovy Lázně za příležitost vystoupit.

Moc děkuji lázním Konstantinovy Lázně za příležitost vystoupit s autorským čtením a představit povídku z připravované knihy Vostrá krása.

Kdy, kde, co, proč

  • Součastí příjemné páteční akce akce bylo kromě autorského čtení také malování karikatur spoluautorem projektu Vostrá krása malířem Petrem Šrédlem.
  • Výtěžek z prodeje knihy věnujeme sdružení Krása v srdci, které bylo založeno počátkem roku 2009 a jehož cílem je podpora a pomoc sociálně slabším a problematickým skupinám.
  • Akce na podporu charitativního literárního projektu Vostrá krása se uskutečnila v pátek 24.7.2015 v KD Konstantinovy Lázně.

Názory diváček, které pohladily mou duši

Michaela Tóthová: "Děkujeme za super akci. Povídky byly pěkné a zábavné. Těším se na knížku. Karikatury od Petra Šrédla jsou super. Nálada byla skvělá. Takových akcí a lidí, kteří podporují dobrou věc víc! Moc jsme si to užili."

Dalším dotazovaným byla Pavlína Neubauerová, která se vyjádřila takto: "Krásná, osobní, domácí atmosféra, Honza interaktivně zapojoval publikum, zaujal nádherným kostýmem a povídky jako vždy budily můj obdiv k Honzovým nápadům a fantazii. Odnesli jsme si vtipné karikatury a ještě jsme přispěli na dobrou věc."

--
Tohle je prostě další šťastný střípek z mé životní mozaiky. Jsem vděčný za tyhle momenty.

Děkuju manželce za úžasnou podporu a za to, že má trpělivost být s takovym cvokem. Jsi báječná, lásko moje!

Honza Vanili Vavřička
Fantasta a cvok dnes a celý rok

FotogalerieOficiální partneři