Povídali jsme si s Heidi o scifi a erotice na TV Barrandov

Povídali jsme si s Heidi o scifi a erotice na TV Barrandov

Povídali jsme si s Heidi o scifi a erotice na TV Barrandov

V pátek 4.9.2015 jsme si v pořadu Intim s Heidi na TV Barrandov povídali o erotice a fantazii. Děkuji šťastné hvězdě a TV Barrandov za úžasnou zkušenost a setkání s usměvavou moderátorkou.

Mám za sebou zajímavou intimní zkušenost :-) Účinkoval jsem totiž jako host v pořadu Intim s Heidi na TV Barrandov. V rámci pořadu se odehrál rozhovor, ve kterém si s usměvavou Heidi Janků povídáme o erotice a fantazii v souvislosti s knihou Vostrá krása. Heidi jsem věnoval sbírku povídek Vostrá pohoda. Rozverná moderátorka si knížku přečetla a tady jsou její dojmy...

Rozhovor s Heidi Janků mimo záběry kamer

Jak se vám líbila sbírka Vostrá pohoda?

Přiznám se, že na sci-fi literaturu moc nejsem, tento žánr nečtu a ani nevyhledávám filmy s touto tématikou. Nicméně musím uznat, že sbírka Vostrá pohoda mě docela zaujala. Možná i tím, že se všechny povídky odehrávají tady na planetě Zemi a v povídkách je vykreslená jistá budoucnost, která s sebou přináší technické vymoženosti. No a ty já mám zase ráda, takže se docela na to, až si koupím klon zahradníka, těším :-)

Jaká povídka se vám líbila nejvíc?

Asi nejvíc se mi líbila povídka Tradice. A jestli můžu být i kritická tak nejmíň "bodů" bych dala povídce Vánoční kapr. Občas mi některé pasáže povídek přišly dost agresivní, ale to je možná proto, že jsem ženská a tak trochu ze staré školy a na projevy agrese v životním stylu si prostě neumím zvyknout.

Jak se těšíte na scifi knížku Vostrá krása?

Na další knížku se těším proto, že autor slibuje, že bude víc erotická. Pokud tam bude víc erotiky a míň agresivity, pak to bude přesně čtení pro mě :-).

--

Tohle je prostě další šťastný střípek z mé životní mozaiky. Jsem vděčný za tyhle momenty.
Děkuju manželce za úžasnou podporu a za to, že má trpělivost být s takovym cvokem. Jsi báječná, lásko moje!

Honza Vanili Vavřička
Fantasta a cvok dnes a celý rokOficiální partneři