Role vyjednavače v postapokalyptickém filmu Trash town

Role vyjednavače v postapokalyptickém filmu Trash town

Role vyjednavače v postapokalyptickém filmu Trash town

Děkuji režisérovi Leošovi Kastnerovi za roli vyjednavače v postapokalyptickém filmu Trash town. Splnil se mi sen zahrát si ve scifi filmu, juchů!

O filmu Trash Town

Trash Town je novodobý postapokalyptický film, zasazený do nehostinného prostředí, téměř zničené planety. Hrstky přeživší populace, utvořily v době několika desítek let po zkáze velmi rozličné klany, které svou osobitostí nenechají diváka ani chvíli odpočívat. Představujeme jako pilot tři z nich. Autorem propracovaný děj, který se odehrává koncem 21. století zachycuje pestrou prolínavostí nejen tvrdý život po globálním konci, ale dokázal obsáhnout také věci jako teologické střety, intriky, bitky a šílenství.
 
Mediálním partnerem filmu je scifi magazín Vanili.cz.
 
Moc se těším do kina, až uvidím nový český film a jsem samozřejmě zvědavý na reakce diváků na pasáž filmu, kde jsem v roli vyjednavače oznamoval příjezd Severské armády. Děkuju režisérovi Leošovi Kastnerovi za přizvání do unikátního českého projektu. Díky moc!

--

Tohle je prostě další šťastný střípek z mé životní mozaiky. Jsem vděčný za tyhle momenty.
Děkuju manželce za úžasnou podporu a za to, že má trpělivost být s takovym cvokem.

Honza Vanili Vavřička
Fantasta a cvok dnes a celý rok

PS: Přátelé, sledujte Košilatý fóry na YouTube a taky se přidejte k fanouškům Košilaté one man show na Facebooku. Tam se dějou věci! ;-)Oficiální partneři