Bavič

Jsem fantasta a cvok, dnes a celý rok.

autor, fantasta, snílek

Honza Vanili Vavřička

Jsem šťastnej jako blecha, když cestuju se svou Košilatou one man show po České republice a na stojáka rozdávám divákům radost a pozitivní energetické vibrace. Děkuju Becherovce, že ze mne díky povídce "V Bruselu přistáli mimozemšťané" udělala v roce 2004 vyslance v Londýně. Těma londýnskejma kalhotkama to tenkrát asi všechno začalo ...

Chci vědět více
Ftipálek

Radostné okamžiky

Děkuju vesmíru za tyhle super zážitky!

Smazané skeče

2019

Natáčení pořadu Smazané skeče

Děkuji za šanci zahrát si v sérii skečů kreativního scénáristy a režiséra Petra Smazala. Pořad má na YouTube název Smazané skeče.

Calvados

2018

Natáčení pořadu Calvados

Děkuji za hereckou zkušenost a pestré zážitky při natáčení pořadu Calvados.

Videoklip "Celebrity"

2018

Natáčení s písničkářem Petrem Lüftnerem

Zpěvák, skladatel a akordeonista Petr Lüftner natočil k písičce ze svého nového alba videoklip s názvem Celebrity. Děkuji za příležitost zahrát si v tomhle pohodovém, milém klipu.

Kocór v tróbě

2018

Vystoupení s Martinem Maxou

S obrovskou pokorou děkuji osudu, vesmíru a sympaťákovi Martinovi Maxovi, že do toho se mnou šel. Vážím si téhle šance, která je splněním mého snu vystupovat s vlastní originální one man show. Ať už jsem vystupoval s Martinem Maxou v severních Čechách nebo sólo na Eroticonu v Praze či v západočeském Černošíně, cítil jsem z diváků radost a pozitivní energii, která mě pohladila po duši. Děkuji za tyhle šťastné okamžiky!

TV reklama

2017

TV kampaň: BLESK mobil Vánoce

Stala se neuvěřitelná věc. Získal jsem roli v reklamním spotu, který byl součástí vánoční kampaně propagující BLESK mobil. I zázraky se občas dějí. Děkuju za tuhle velkou zkušenost!

ErotiCon

2017

One man show v Praze

Děkuji organizátorům 14. ročníku dnes již kultovního conu pro příznivce fantastiky a erotiky za možnost vystoupit se svou prezentací zajímavostí ze světa fantazie.

Košilatá show

2017

One man show v Černošíně

Moc děkuji pohodovému starostovi města Černošín panu Miroslavu Plincelnerovi a nadšenkyni Martině z informačního centra, které získalo ocenění Nejlepší infocentrum Plzeňského kraje 2017, za šanci vystoupit se svou show Erotika v budoucnosti.

TV Barrandov

2016

Manžel z Marsu

Děkuji scénáristovi Petru Smazalovi za krásně trhlý a poťouchlý scénář epizody Manžel z Marsu v pořadu Soudkyně Barbara. TV Barrandov děkuji za šanci ztvárnit roli spisovatele erotických knih.

Vystoupení s četbou

2015

Konstantinovy Lázně

Děkuji panu starostovi Karlovi Týzlovi za možnost vystupovat v KD a podpořit tak scifi projekt Vostrá krása. Děkuji úžasným divákům za super podporu při mé one man show s převleky.

TV Barrandov

2015

Pořad Intim s Heidi Janků

Moc děkuji za šanci být hostem košilatého pořadu Intim s Heidi na TV Barrandov. S usměvavou Heidi jsme si povídali o erotice a fantazii v souvislosti s připravovanou scifi knihou Vostrá krása.

Knížka "Vostrá pohoda"

2009

Sbírka scifi povídek "Vostrá pohoda"

V roce 2009 jsem vydal sbírku třinácti originálních sci-fi a fantasy povídek Vostrá pohoda. Za splnění snu děkuji malíři Petrovi Šrédlovi, který k povídkám namaloval úžasné ilustrace. Za morální podporu při tvorbě knížky děkuji mé perfektní manželce a všem fanouškům!

O košilaté show
Milníky

Názory diváků

Radost a smích je léčivé mazivo našich vnitřních motorů. Pojďme se spolu namazat, ať se nazadrhnem! Díky moc za podporu!

Oficiální partneři