UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Firemní večírek ve vinném sklípku s bavičem? Zařídíme!

Firemní večírek ve vinném sklípku s bavičem? Zařídíme!
Plánujete firemní večírek ve vinném sklepě s řízenou degustací vína, občerstvením a vystoupením baviče? Jste na správné adrese!

Plánujete firemní večírek pro své zaměstnance, manažery, VIP dodavatele, věrné zákazníky anebo se chystáte zorganizovat originální oslavu pro své přátele či obchodní partnery? Doporučuji vám uspořádat večírek v pěkném vinném sklepě v Klatovech.

Co pro vás připravíme?

  • V rámci řízené degustace ochutnáte zpravidla 7 až 10 vzorků vín. Degustují se vína od prověřených vinařů z oblasti Modrých Hor. Do degustací jsou většinou zařazena vína bílá, růžová a červená.
  • Občerstvení formou švédských stolů
  • Vystoupení Košilatá one man show (košilaté, erotické vtipy) tzv. na stojáka (cca 45 - 60 minut)

Jak probíhá degustace vína?

Na základě vašich požadavků společně vybereme vhodná vína a sestavíme degustační listinu, kterou obdrží každý účastník degustace. Při tomto typu degustace sedí účastníci u stolů, mají založenou sklenici(e) na víno a vodu, džbán nebo karafu s vodou a také neutralizační sousta (obvykle bageta či bílý chléb). 

Poté jsou postupně účastníkům degustace nalévány jednotlivé vzorky a sommelier představuje jednotlivá vína a vinařství. Přiblíží účastníkům výrobu vín, popíše odrůdy a charakteristiku vín.

Degustací ale večer nekončí, naopak! Můžete dále vybírat a ochutnávat z galerie vín a užít si příjemné posezení s přáteli či kolegy.

Už se vám sbíhají sliny? Zvolte si variantu:

Těším se na vás! ;-)

Honza VavřičkaIMAGE:

Reklama

Dejte o tom vědět světu! ;-)