UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

UNIWEB s.r.o. vám vytvoří www stránky na míru

Reklama

Slavím Vánoce s televizní kampaní BLESK mobilu

Slavím Vánoce s televizní kampaní BLESK mobilu
Je tohle možný? Vyhrál jsem konkurz na televizní reklamu BLESK mobilu! :-)

Děkuju vesmíru za tuhle parádní zkušenost! Je to pro mě neuvěřitelně krásný příběh se šťastným koncem.

Jak se to všechno seběhlo?

Přihlásil jsem se jednou takhle ve středu večer do konkurzu na mužskou roli do televizní reklamy a poslal agentuře fotky dle zadání. Klient agentury (pro mě v té době zatím tajný, neznámý subjekt) si vybral 5 finalistů, mezi které jsem postoupil. Agentura mi prozradila, že jde o BLESK mobil a vyzvala mě, abych jel co nejdříve na kamerové zkoušky. Vyrazil jsem, myslím v pátek, na rozhodující test k panu režisérovi Veverkovi, předvedl na kameru prodejní slogan a pak jsem celý víkend nervózně čekal na finální verdikt. V pondělí odpoledne mi zazvonil telefon a dozvěděl jsem se, že mě vybrali jako vítěze do vánoční televizní kampaně BLESK mobilu.
Nejdřív jsem tomu nevěřil a radši jsem se ještě 2x zeptal, jestli to není legrace. Nebyla! :-)
No a pak už se děly jen samé krásné věci a zážitky, které jsem si užíval s náramnou radostí. Tady je přehled super pocitů a událostí, které mě potkaly díky náhodě, štěstí, vesmírné volbě či tomu říkejte jak chcete:

  • dostal jsem scénář, abych se připravil na natáčení. Hele, já vím, že to byly jenom dvě věty, ale držet scénář v ruce a vědět, že máš roli, je prostě super! :-)
  • byl jsem v péči kostymérky. Převlíkal jsem se asi 20x, než si klient vybral tu nejsprávnější variantu pro natáčení klipu. Paní kostymérka byla profík, na vše byla připravená a měla pro mě na výběr spoustu kombinací triček, mikin, kalhot a opasků.
  • po schválení outfitu klientem o mě pečovala maskérka. Teď už vím, proč chodí ženský rády na kosmetiku. Je to prostě super pocit - nechat se hýčkat od zkušeného profesionála a nakonec vypadat lépe než obvykle :-)
  • šel jsem na plac a dostal port od zvukařů
  • přišel pan fotograf a udělali jsme několik fotek pro kampaň do tištěných médií. Na závěr fotograf zkušeně prohodil "jiskra v očích tam je, to bude dobrý!" a odešel.
  • tak a teď teprve začalo to pravé přechové. Pan režisér Lukáš Veverka je úžasnej chlápek! Vedl mě trpělivě natáčením a postupně modifikoval varianty mého hereckého výkonu. Asi na třicátýpátý pokus se to povedlo :-)))

Ještě jednou děkuji všem ze štábu za profesionální výkon, podporu a péči a děkuji pozitivním energetickým vlnám, že mě obklopily a donesly k tomuto bodu poznání. Děkuju moc!

--

Tohle je prostě další šťastný střípek z mé životní mozaiky. Jsem vděčný za tyhle momenty.
Děkuju manželce za úžasnou podporu a za to, že má trpělivost být s takovým cvokem. Jsi báječná, lásko moje!

Honza Vanili Vavřička
Fantasta a cvok dnes a celý rokIMAGE:

Reklama

Dejte o tom vědět světu! ;-)