Burleska Angelica G. L'Amour

Vystoupení atraktivní burlesky na vašem firemním večírku

Jak probíhá vystoupení burlesky?

Jde o unikátní, svůdné a ladné taneční vystoupení. K představení patří svlékání, nikdy však není odhaleno vše. Bradavky jsou rafinovaně zakryté třpytivými ozdobnými pasties.

Nabídka představení burlesky: Angelica G. L'Amour

  • Hallelujah: Romantický anděl přemítá nad bolestmi lásky. Specialní verze klasického burlesque tance s vějíři s křídly na rukavicích z 30 metrů pštrosího peří a se světly. Zaručený wow effect na zimní a vánoční akce nebo na svatbu.
  • Big Red Beast: Klasický a svůdný act v červené barvě s luxusním obrovským pěřovým boa.
  • B & W Spell: Angelica Vás očaruje tímto klasickým bump and grind číslem v třpytivém černobílém kostýmu s luxusním boa.
  • Mucha Goddess: Zlatá secesní fantazie inspirovaná tvorbou světově proslulého malíře Alfonse Muchy. Součástí vystoupení muže být i ručně malovaná rekvizita rámu/brány, ze které vystoupí Angelica jako secesní kráska z obrazu.
  • Tannenbaum: Humorné číslo ideální na vánoční období. Angelica se promění ve velký vánoční stromeček a potom se před vámi rozbalí jako roztomilý dárek. Číslo plné humoru a nadsázky. A správné Vánoce se neobejdou ani bez sněhu.
  • Mylord: Elegantní číslo s péřovými vejiři, které na vás dýchne kouzlo Paříže za zpěvu legendární Edit Piaf.

Požadavky na organizátora akce

Upozornění: organizátor akce (objednavatel) musí pro vystupující burlesku zajistit zamykatelnou, zavíratelnou místnost se zrcadlem (jako šatnu). Musí jít o prostornou místnost, která není průchozí a lze uzamknout. Organizátor musí pro realizaci vystoupení zajistit kvalitní rovný povrch (kvalitní podlaha, na které se dá bez potíží tančit) s rozlohou minimálně 4x4 metry.

Mám zájem

Fotogalerie Angelica G. L' Amour